KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14598020
nr 1459 8020
Hjalmar Linde
(1864-1948)
Oljemålning, Hjalmar Linde (1864-1948), Gårdsmotiv. Signerad, daterad -92. Olja på pannå, 30x39 cm, yttermått inklusive ram: 40x47
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 april 2022
kl 19:13:28
4/4 14:45:35